smoczki

Smoczki dynamiczne dla niemowląt

Smoczki dynamiczne dla niemowląt, ratuje sytuację gdy dziecko jest zmęczone, rozdrażnione i śpiące. Dzięki obecności smoczka, dziecko wycisza się, łagodnieje i zdecydowanie szybciej zasypia. Dlatego też taki właśnie smoczek nazywamy smoczkiem uspokajającym. Smoczek ma bezpośredni kontakt z jamą ustną dziecka, więc dość jasne jest to, że powinien być on najwyższej jakości. Najlepiej jeśli jest wykonany z całkowicie naturalnych tworzyw, które minimalizują wystąpienie jakichkolwiek alergii czy też podrażnień. Co więcej, powinien być tak stworzony aby dokładne wymycie go nie sprawiało Ci żadnego problemu.

Smoczki dynamiczne dla niemowląt BIBS

W naszej ofercie znajdziesz smoczki dynamiczne duńskiej marki BIBS. Wybrałam ten właśnie smoczek gdyż wytwarza się go z naturalnego kauczuku z drzewa Hevea. Dzięki temu jest on bezpieczny dla Maluszków już od pierwszych dni życia. Istotne jest również to, że każdy z elementów smoczka BIBS został zaprojektowany przy współpracy z neonantologami. To z kolei miało wpływ na uzyskanie pełnej ergonomii anatomicznej odpowiedniej dla danego wieku rozwojowego dziecka. Smoczek ten jest więc całkowicie bezpieczny i idealnie dostosowuje się do potrzeb dziecka. Z tych też względów świetnie pełni swoją uspokajającą rolę.

Nie sposób pominąć kwestii fantastycznego kształtu tych smoczków, ich cudnego retro designu oraz tego, że występują w całej palecie barw. Kliknij w produkt i dowiedz się jeszcze więcej na temat tego całkowicie naturalnego i prześlicznego smoczka.