zestawy pościeli z wypełnieniem

Pościel z wypełnieniem dla niemowlaka, zestaw kołderka i poduszka

Pościel z wypełnieniem dla niemowlaka to bardzo wygodna opcja. Masz kołderkę, podusię oraz pościel w jednym. Taki zestaw świetnie sprawdzi się zarówno w tradycyjnym łóżeczku jak i w koszu mojżeszowym, kołysce oraz wózku. Dzięki różnym dostępnym u nas rozmiarom, bez problemu dopasujesz go do swoich potrzeb. W naszych zestawach ważne jest to, że wypełnienie jest przeszyte. Dzięki temu nie przesuwa się i nie zwija, czyli wszystko pozostaje na swoim miejscu. To sprawia, że użytkowanie zestawów z wypełnieniem staje się bardzo wygodne. Wygodna jest również ich pielęgnacja. Nie musisz tracić dodatkowego czasu na zdjęcie pościeli z poduszki czy kołderki. Jedyne co robisz to wkładasz wszystko do pralki i pierzesz zgodnie z zaleceniami podanymi przez producenta.

Pościel z wypełnieniem dla niemowlaka, rodzaje wypełnień

My stawiamy wyłącznie na naturalne tkaniny najwyższej jakości. W związku z tym również zestawy są wykonane z najlepszych, atestowanych materiałów. Wśród dostępnych u nas możesz wybrać pomiędzy wysokogatunkową bawełną – tradycyjną, wafelkową (materiał przypomina strukturę wafelka) i plumeti (materiał posiada charakterystyczne „mini-bąbelki” a doskonałej jakości muślinem. Wszystkie tkaniny są miękkie i delikatne, idealne dla wrażliwej skóry malutkiego dziecka. A przecież w pierwszych tygodniach życia ma ona praktycznie nieustanny kontakt z pościelą. Naturalne pochodzenie tkanin ma przede wszystkim wpływ na to, że minimalizują one ryzyko jakichkolwiek alergii i podrażnień.

Różne dostępne fasony (z falbanką lub bez) oraz szeroka gama kolorystyczna pozwolą Ci na dopasowanie zestawów do Twoich potrzeb i do Twojego gustu. Kliknij więc teraz i wybierz zestaw, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania!