zestawy muślinowe

Pościel muślinowa z wypełnieniem dla niemowląt

Pościel muślinowa z wypełnieniem składa się z lekkiej, przyjemnej w dotyku kołderki i poduszeczki z wypełnieniem. Komplet został zaprojektowany i uszyty w ten sposób, aby jego wypełnienie nie przemieszczało się ani nie zwijało w żaden sposób. To ważne, kiedy chcemy zapewnić naszemu maluchowi maksimum komfortu. Muślinowy delikatny materiał będzie wygodny i bezpieczny dla dziecka. Nie musisz również martwić się o wnętrze zestawu.

Zestawy wypełnione są antyalergiczną włókniną. To materiał, który nie uczula skóry, ale jest przy tym mięciutki i właściwy dla pierwszych miesięcy dziecka. Tak naprawdę cały komplet nie wymaga żadnych przygotowań. Nie musisz osobno ściągać i prać poszewki. Po prostu wystarczy, że wrzucisz całość do pralki i wypierzesz w temperaturze 30 stopni. Po wszystkim zestawy muślinowe, dzięki wspomnianemu wypełnieniu, będą takie jak wcześniej. To wygodne i praktyczne rozwiązanie. Nie oznacza to jednak, że kompletność takiego zestawu nie pozwala na wybór. Wręcz przeciwnie. 

Zestawy posiadają do wyboru dwie płaskie poduszki – w kształcie misia lub prostokąta. Obie mięciutkie i wspomagające prawidłowy sen oraz rozwój dziecka. Obie o odpowiedniej do tego grubości. W pierwszych miesiącach życia główka malucha powinna być ułożona na równi z resztą ciała. Zapobiega to ewentualnemu zadławieniu dziecka. Jednak zestawy muślinowe pozwalają Ci wybrać nie tylko kształt poduszeczki. To także wielość kolorów! 

Pościel muślinowa z wypełnieniem dla niemowląt

Zestawy zapewnią wygodę Twojemu maluchowi nie tylko w dziecięcym łóżeczku, ale i kołysce czy wózku. W ofercie sklepu dostępne są rozmiary kompletów pasujące właśnie do nich. A to oznacza, że muślinowa kołderka i poduszeczka mogą towarzyszyć dziecku w trakcie drzemki, podczas waszych wspólnych spacerów.

Pozostałe rozmiary zestawów odpowiadają standardowym rozmiarom dziecięcych łóżeczek. Znajdziesz więc komplety w wielkościach od – kołderka: 65x75cm, poduszka 26x36cm; kołderka: 75x100cm, poduszka 30x35cm; kołderka: 90x120cm, poduszka 40x50cm. Wybierz więc zestawy muślinowe odpowiednie dla potrzeb Twojego dziecka. Także pod względem koloru i dekoracji pokoiku. A w tym temacie mamy naprawdę dużo do zaoferowania.

Zestawy muślinowe w odcieniu miodowym, butelkowej zieleni, grafitu czy wiśni w złote kropeczki. Obojętnie, który z nich wybierzesz, zagwarantujesz swojemu maluchowi miękkość, wygodę i pełne bezpieczeństwo.