Baldachimy do łóżeczka niemowlęcego

Baldachim do łóżeczka dziecięcego

Baldachim do łóżeczka dziecięcego to niezwykle modna ozdoba. W pierwszych miesiącach życia dziecka wykorzystasz go jako efektowną dekorację łóżeczka. Oprócz funkcji dekoracyjnej, spełni on również funkcję zaciemnienia miejsca, w którym śpi dziecko. Bo jak wiadomo noworodki najlepiej czują się w nieco zaciemnionym pokoju. Przyczyną tego jest fakt, że taki klimat przypomina im czasy pobytu w brzuszku mamy. W późniejszym czasie baldachim z pewnością posłuży Twojemu starszakowi jako wyjątkowe miejsce do zabawy. Wyobraź sobie już teraz wspólne, cudowne chwile spędzone w nim na czytaniu książek, bawieniu się misiami czy też oczywiście na przytulaniu. Twoje dziecko na pewno pokocha go z jeszcze jednego powodu – będzie to idealne miejsce, w którym będzie mogło się schować! ?

Baldachim do łóżeczka dziecięcego, sklep mojemalenstwo.pl oferuje szybką wysyłkę

Dostępne w naszej ofercie baldachimy do łóżeczek dziecięcych są wykonane z wysokogatunkowej, trwałej bawełny. To gwarantuje, że będą w dobrej kondycji przez długi czas. Ponadto nasza pracownia krawiecka z niezwykłą starannością dba o każdy szczegół, więc wszystkie baldachimy prezentują się naprawdę pięknie. Mając na uwadze to, że są różne wysokości pomieszczeń, nasze baldachimy posiadają regulację wysokości. Dzięki temu bez najmniejszego problemu dostosujesz je do wybranego pokoju. Pamiętaj, że baldachimy najlepiej prezentują się gdy ich spodnia krawędź delikatnie opiera się o podłogę.

Klasyczne kolory baldachimów dostępnych w naszej ofercie z pewnością dopasują się do każdego wnętrza. Jeśli masz ochotę, to możesz również wybrać baldachim dekorowany falbanką. Kliknij więc i zobacz jakie baldachimy czekają na Ciebie u nas!