Maty podłogowe do zabawy

Maty podłogowe dla niemowląt

Maty podłogowe dla niemowląt, dostępne w naszym sklepie internetowym to świetna alternatywa dla dywaników do dziecięcego pokoju. Jaką mają przewagę nad dywanikami? Bo z łatwością możesz zadbać o ich czystość. Wystarczy, że wrzucisz je do pralki i wypierzesz zgodnie z zaleceniami producenta. To daje Ci możliwość zapobiegania gromadzeniu się niepotrzebnego kurzu w pokoju Maluszka. Konsekwentnie więc minimalizujesz ryzyko wystąpienia alergii na kurz.

W pierwszych tygodniach życia dziecka mata podłogowa sprawdzi się świetnie jako dywanik pod łóżeczkiem. W ten sposób będzie efektownie dekorowała pokój Maluszka. Gdy dziecko stanie się już bardziej ruchliwe, z powodzeniem wykorzystasz matę do jego zabaw. Mata jest nieco grubsza ale za to miękka, bo wypełniona włókniną, więc dziecko będzie miało komfortowe warunki do leżenia na pleckach i na brzuszku nawet na podłodze. Wystarczy na macie rozłożyć kilka kolorowych zabawek i dobra zabawa gwarantowana. Ponadto mata może również funkcjonować jako wygodna „podłoga” baldachimu. Jeśli zdecydujesz się na zakup baldachimu i maty w naszym sklepie, to z pewnością uda Ci się bardzo łatwo dopasować je do siebie.

Maty podłogowe dla dzieci

W ofercie sklepu Moje Maleństwo znajdziesz eleganckie, pikowane maty podłogowe dla dzieci w klasycznych kolorach. Dzięki właśnie takiej klasycznej palecie barw łatwo dopasujesz je do wystroju wnętrza, które zaplanowałaś. Maty są wykończone na dwa sposoby – uroczą falbanką lub zabawnymi pomponikami. Sama zdecyduj, które wykończenie najbardziej Ci odpowiada. Koniecznie przejrzyj naszą kategorię maty i wybierz matę w idealnym dla Ciebie kolorze i rozmiarze.