Namioty tipi dla dzieci

Namioty tipi dla dzieci, sklep mojemalenstwo.com.pl

Namioty tipi dla dzieci to fantastyczna alternatywa dla kolejnych zabawek czy przemalowywania ścian. Namioty oferowane w sklepie mojemalenstwo.com.pl są zrobione z naturalnych materiałów takich jak bawełna i bukowe drewno. Wymiary 95x95x170 cm nie zajmą zbyt wiele miejsca w niewielkim pokoju, a w większym sprawią, że będzie on przytulniejszy. Jasna część wierzchnia rozświetli pokój i wprowadzi klimat spokoju. Nie zaburzy harmonii o jaką zapewne starali się rodzice urządzając to ważne pomieszczenie. Natomiast wstawki z wzorzystego materiału zdobiącego wnętrze tipi pozwolą dziecku przenieść się do innego świata podczas leżakowania czy zabawy.

Dlaczego namioty tipi dają maluchowi tyle radości?

Namioty tipi dla dzieci to sposób na zajmującą zabawę dla twoich pociech . Pamiętacie jak za małolata podkradało się mamie koc i budowało bazę? Chowanie się pod nim dawało poczucie bezpieczeństwa i było idealnym miejscem do stworzenia własnej tematycznej przestrzeni. Jeżeli w pokoju waszego dziecka nie ma miejsca na rozstawianie krzeseł, albo po prostu maluch jest jeszcze na to za mały, takie tipi to wspaniałe rozwiązanie. Stabilny stelaż, wygodna mata i jasne wnętrze. Wasze maleństwo będzie zachwycone spędzając w nim czas z ulubionym miśkiem.

Namioty tipi dla dzieci to centrum zabaw

Czy Twoje dziecko też kocha zwierzątka i lubi leśne wycieczki? Dzięki bawełnianemu tipi dla dziecka Woodland będzie mogło mieć namiastkę dzikiej natury we własnym pokoju. Zajączek, sarenka, mały jeż i leśna flora sprawią, że maluch z chęcią będzie bawił się w swoim namiociku. Taki klimat to też fantastyczne miejsce na poczytanie książeczki o przyrodzie, nauce prostej ekologii. Pozwól maluchowi poczuć się jak na łonie przyrody. Możecie wzbogacić wnętrze maskotkami z serii chronionych gatunków na przykład pluszowym wilkiem. To doskonałe miejsce by w przyjazny sposób od małego uczyć dziecko szacunku do przyrody.

Namioty tipi dla dzieci w różne wzory

Dziecięce tipi z wzorami sprawdzi się jako miejsce zabaw nie tylko w pokoju malucha. Podczas słonecznej pogody możesz wystawić je na podwórku, ogrodzie, tarasie czy plaży. Uchroni to dziecko przed palącym słońcem, ale jednocześnie, przy rozsuniętym wejściu, spędzi czas na świeżym powietrzu tak ważnym dla każdego skrzata. Ty natomiast będziesz mogła zająć się ogródkiem i mieć pociechę na oku. Na mojemalenstwo.pl przygotowaliśmy kilka propozycji, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie, a raczej swojego smyka 😉