Skip to content

Namioty tipi dla dzieci

Showing all 9 results

Produkty 1 - 9 z 9. Pokaż ilość produktów na stronie:

Namioty tipi dla dzieci, sklep mojemalenstwo.com.pl

Namioty tipi dla dzieci to fantastyczna alternatywa dla kolejnych zabawek czy przemalowywania ścian. Namioty oferowane w sklepie mojemalenstwo.com.pl są zrobione z naturalnych materiałów takich jak bawełna i bukowe drewno. Wymiary 95x95x170 cm nie zajmą zbyt wiele miejsca w niewielkim pokoju, a w większym sprawią, że będzie on przytulniejszy. Jasna część wierzchnia rozświetli pokój i wprowadzi klimat spokoju. Nie zaburzy harmonii o jaką zapewne starali się rodzice urządzając to ważne pomieszczenie. Natomiast wstawki z wzorzystego materiału zdobiącego wnętrze tipi pozwolą dziecku przenieść się do innego świata podczas leżakowania czy zabawy.

Dlaczego namioty tipi dają maluchowi tyle radości?

Namioty tipi dla dzieci to sposób na zajmującą zabawę dla twoich pociech . Pamiętacie jak za małolata podkradało się mamie koc i budowało bazę? Chowanie się pod nim dawało poczucie bezpieczeństwa i było idealnym miejscem do stworzenia własnej tematycznej przestrzeni. Jeżeli w pokoju waszego dziecka nie ma miejsca na rozstawianie krzeseł, albo po prostu maluch jest jeszcze na to za mały, takie tipi to wspaniałe rozwiązanie. Stabilny stelaż, wygodna mata i jasne wnętrze. Wasze maleństwo będzie zachwycone spędzając w nim czas z ulubionym miśkiem.

Namioty tipi dla dzieci to centrum zabaw

Czy Twoje dziecko też kocha zwierzątka i lubi leśne wycieczki? Dzięki bawełnianemu tipi dla dziecka Woodland będzie mogło mieć namiastkę dzikiej natury we własnym pokoju. Zajączek, sarenka, mały jeż i leśna flora sprawią, że maluch z chęcią będzie bawił się w swoim namiociku. Taki klimat to też fantastyczne miejsce na poczytanie książeczki o przyrodzie, nauce prostej ekologii. Pozwól maluchowi poczuć się jak na łonie przyrody. Możecie wzbogacić wnętrze maskotkami z serii chronionych gatunków na przykład pluszowym wilkiem. To doskonałe miejsce by w przyjazny sposób od małego uczyć dziecko szacunku do przyrody.

Namioty tipi dla dzieci w różne wzory

Dziecięce tipi z wzorami sprawdzi się jako miejsce zabaw nie tylko w pokoju malucha. Podczas słonecznej pogody możesz wystawić je na podwórku, ogrodzie, tarasie czy plaży. Uchroni to dziecko przed palącym słońcem, ale jednocześnie, przy rozsuniętym wejściu, spędzi czas na świeżym powietrzu tak ważnym dla każdego skrzata. Ty natomiast będziesz mogła zająć się ogródkiem i mieć pociechę na oku. Na mojemalenstwo.pl przygotowaliśmy kilka propozycji, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie, a raczej swojego smyka.


Namioty tipi dla dzieci. 3 powody, które sprawiają, że dzieci je kochają

Namioty tipi są jednymi z najbardziej uwielbianych przez dzieci produktów. Wykonane z lekkiego stelaża oraz specjalnej maty i tkaniny stanowią bazę do wielu zabaw. Są atrakcyjne wizualnie, sprawiając frajdę i małym i dużym. Dlaczego tak bardzo uwielbiają je dzieci, a także czemu chętnie kupują je im rodzice, postaramy się odpowiedzieć w naszym artykule. Poznajcie najważniejsze powody, które sprawiają, że zakup namiotu tipi to naprawdę bardzo dobry pomysł.

Powód numer jeden – namioty tipi dla dzieci jako źródło inspirujących zabaw

Zabawa w chowanego, w Indian, czy wstęp do fantastycznych zawodów na dworze? Istnieje mnóstwo zabaw, które sprawiają, że w mgnieniu oka świat dziecka staje się niezwykle atrakcyjny. I nieważne, czy namiot tipi stać będzie w ogrodzie, czy na środku pokoju. Liczy się tylko dobra, niczym nieskrępowana zabawa. Dzięki jednemu przedmiotowi i nieskończenie wielkiej dziecięcej wyobraźni możliwe jest dosłownie wszystko. Tipi zamienić może się w wyjątkowe, atrakcyjne miejsce, bazę, w której rozpoczyna się i kończy fantastyczna zabawa. I to na wiele, wiele godzin. A po długiej i wesołej zabawie niejeden raz zdarzyć się może, że wyczerpany zabawą maluch błogo zaśnie w tipi. Będzie to również miejsce, w którym dziecko będzie miało okazję wyciszyć się, pobawić ulubionym samochodem, lalką, czy pooglądać książeczki. Wszystkie czynności wydają się tu o wiele bardziej atrakcyjne i odbierane intensywniej.

Powód numer dwa – namioty tipi jako efektowne wyposażenie wnętrza

Kolorowe tipi, jakie dostępne są w naszym sklepie to nie tylko świetny gadżet służący do zabawy. To również piękna dekoracja, za pomocą której można ozdobić dziecięcy pokój. Może stanowić w nim oryginalną i niepowtarzalną dekorację, która będzie ciekawym dopełnieniem aranżacji wnętrza. Namioty tipi dobrane do stylu panującego w dziecięcym pokoju są w stanie uzupełnić wystrój pokoju, postawić przysłowiową kropkę nad i, sprawiając, że będzie on wyglądał bajkowo, a dziecko będzie wprost uwielbiać swój dziecięcy azyl. Jeśli dorzucić do środka lub obok kilka podobnych stylistycznie poduch, efekt murowany. W takiej dekoracji zakochają się nie tylko dzieci, ale i dorośli!

Powód numer 3 – wspólnie spędzany czas z rodzicem

Mnóstwo możliwości aktywnego wykorzystania namiotu przez dziecko z jego rówieśnikami, przekłada się również na możliwość spędzenia czasu przez rodzica ze swoim dzieckiem. Wszystkie zabawy, które odbywają się w tipi pomiędzy dziećmi, mogą zostać odtworzone wspólnie z rodzicami. Wystarczy odrobina zaangażowania z ich strony. Czytanie, granie w karty, zabawa w chowanego, w Indian, czy opowiadanie o największych sekretach – wszystko to niesamowicie integruje i zbliża. Wspólne spędzanie czasu z dzieckiem to wyjątkowe i niezapomniane chwile, a o korzyściach z nich płynących nie trzeba przekonywać nikogo.