Skip to content

Narzuty na łóżko dziecięce

Showing 1–20 of 58 results

Produkty 1 - 20 z 58. Pokaż ilość produktów na stronie:

Narzuty na łóżeczko dziecięce

Narzuty na łóżeczko dziecięce, w naszym sklepie internetowym znajdziesz typowe, prostokątne narzuty dostosowane do wymiarów łóżek dzieci. Są to produkty, które z pewnością wykorzystasz u starszego dziecka, które śpi już w swoim tradycyjnym łóżku.Ich głównym zadaniem jest ukrycie pościeli, co sprawia, że otoczenie łóżeczka wygląda ładnie i schludnie. W ten sposób całe łóżko prezentuje się świetnie w czasie dnia. Dzięki obecności narzuty dziecko bez problemu może bawić się na łóżku nie brudząc jednocześnie pościeli.

Nasza oferta narzut do łóżeczek składa się głównie z narzut pikowanych w klasycznych kolorach. W środku każdej z narzut znajduje się 1.5 centymetrowa ocieplina, która sprawia, że są one miękkie ale jednocześnie grubsze, przez co ładniej się układają. Stonowane kolory dostępne w naszej ofercie z pewnością dopasują się do stworzonego już stylu w każdym pokoju. Produkty te są szyte z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Bardzo dobrej jakości bawełna świetnie się pierze (zgodnie z zaleceniami producenta) i pozostaje w niezmienionej kondycji przez długi czas. Efektowna falbanka, którą są wykończone narzuty, dodaje całości niezwykłego uroku. Taka narzuta w pokoju Twojego dziecka z pewnością będzie prezentować się bardzo efektownie.

Narzuty na łóżeczko dziecięce, szybka wysyłka

Wszystkie narzuty na łóżeczko występują w różnych rozmiarach, z łatwością więc dopasujesz je do wymiarów łóżka Twojego dziecka. Kliknij już teraz w dostępną ofertę narzut i wybierz odpowiednią kolorystycznie i rozmiarowo do Twoich potrzeb. Z taką narzutą pokój dziecka będzie prezentował się naprawdę świetnie!

Narzuty na łóżko dziecięce pomysł na podkreślenie stylu wnętrza

Narzuty na łóżko dziecięce bardzo dobrze sprawdzają się jako dekoracja pokoju. To nie tylko sposób na to, by wprowadzić porządek do wnętrza, ale i znakomity dowód, że jeden element może mieć bardzo duże znaczenie w podkreśleniu charakteru stylu dziecięcego pokoju. Wybierając pikowaną narzutę w pastelowych kolorach świetnie wkomponujecie ją w nowoczesne wnętrza, przede wszystkim te minimalistyczne. Narzuta na łóżko podkreślić może też eklektyczny charakter dziecięcego pokoju, łącząc ze sobą różne style i często z pozoru niepasujące do siebie elementy. Tym samym stanie się ona łącznikiem wielu różnych stylów, urzekając prostotą i ponadczasowym charakterem. Warto podkreślić, iż w pokoju dziecięcym ten element jest sposobem na dodanie wnętrzu komfortu i przytulności, które sprawią, że maluch poczuje się wyjątkowo. Bezpiecznie i miło, po prostu u siebie. Wraz z pięknymi dekoracyjnymi poduchami narzuta stworzyć może niepowtarzalną atmosferę, dzięki której nie tylko dziecko pokocha swój pokój.

Super funkcjonalność

Narzuty na dziecięce łóżko poza swoją dekoracyjną rolą mogą pełnić jeszcze szereg innych funkcji. Po pierwsze to doskonała ochrona łóżka przed zabrudzeniami. Plamy nie będą ci już straszne, bo przestaną pojawiać się bezpośrednio na łóżku. Te, które znajdą się na narzucie łatwo usuniesz dzięki praniu w odpowiedniej temperaturze. Po drugie, pokój dziecka wyraźnie się odmieni. Jeden element może spowodować całkiem sporą wizualną zmianę, która wpłynie na ogólny wygląd pokoju. Po trzecie narzuta bardzo dobrze sprawdzi się jako ciepłe okrycie. Dzieci pokochają ją przede wszystkim za możliwość schowania się pod nią i zabawy w chowanego, a w razie potrzeby narzuta posłuży jako ciepłe okrycie.

Znakomita jakość, czyli za to pokochasz narzuty na łóżko dziecięce ze sklepu mojemalenstwo.com.pl

Nawet wielokrotne pranie narzut nie spowoduje, że stracą one na swojej jakości, czy wyglądzie. Sprzedawane przez nas produkty to tzw. najwyższa półka. Dlatego też z całą pewnością nawet po wielu miesiącach użytkowania będą wyglądać pięknie i niepowtarzalnie. Najwyższej klasy materiały z jakich zostały wykonane sprawia, że są trwałe, eleganckie oraz komfortowe i bezpieczne dla dzieci. Dlatego są to produkty idealne do dziecięcego pokoju.