Skip to content

Poduszki dekoracyjne welurowe literki

Showing all 11 results

Produkty 1 - 11 z 11. Pokaż ilość produktów na stronie:

Poduszki litery welurowe dla dzieci

Poduszki litery welurowe jako prezent, który ucieszy większość rodziców. Wybierając taki upominek na baby shower, dzień dziecka albo pierwszą wizytę u malucha można podarować pierwszą literkę imienia albo wręcz całe imię. Decyzja należy do obdarowującego. Wielkość jest podobna do zwykłego jaśka, czyli 40 cm. Nie zajmie więc wiele miejsca, ale będzie widoczna na fotelu czy w łóżeczku. Przyjaciółka dobrze będzie wiedziała jakie kolory najlepiej wpasują się do mieszkania albo wystroju dziecięcego pokoiku. Szara mięta, pruski błękit a może zgaszony koral? To i wiele innych znajdziecie w naszej alfabetycznej kolekcji.

Poduszki litery z weluru jako elegancki element w dziecięcym pokoju lub salonie

Jeżeli pokój dziecka jest w jasnych barwach warto go urozmaicić jakimś elementem w kontrastowym kolorze. Idealnie nada się do tego poduszka litera z weluru. Wykonana jest z materiału podobnego do weluru a dokładnie z tkaniny velvet. Swoją strukturą przypomina wysokiej jakości aksamit. Dzięki temu wygląda elegancko i luksusowo. Miękkość materiału oraz wypełnienie poduszki antyalergiczną kulką silikonową czyni go bezpiecznym dla maluszka. Kolejnym jego walorem jest niska rozciągliwość i duża wytrzymałość. Dzięki temu z biegiem czasu nie zmieni swojego kształtu. Poduszka ozdobna w srebrnej szarości będzie ciekawym akcentem zarówno w pokoju Marysi jak i Mateuszka.

Dekoracyjne poduszki litery można czyścić w pralce

Wiadomo, że dziecięce rzeczy brudzą się bardzo szybko. Wiecznie niespokojne paluszki badające otoczenie wciąż lądują w buzi, to zaraz w jogurciku, a potem na fotelu lub ulubionej ozdobnej poduszce w kształcie literki. Zaletą materiału z jakiego zostały zrobione nasze produkty jest łatwość czyszczenia. Mniejsze i świeże zabrudzenia wystarczy przetrzeć zazwyczaj wilgotną szmatką. Przy tych większych wystarczy wrzucić poduszeczkę do pralki i nastawić na 30 st. Ze względu na delikatność velvetu nie wolno czyścić go chemicznie. Dużym atutem jest fakt, że aby dalej cieszyć się miękkością nie trzeba używać żadnych zmiękczaczy. Nawet po praniu pozostaje przyjemny w dotyku z pluszową strukturą.  Sklep z pościelą do łóżeczek dla dzieci mojemalenstwo.com.pl