Skip to content

Poduszki dekoracyjne dla dzieci

Showing 1–20 of 172 results

Produkty 1 - 20 z 172. Pokaż ilość produktów na stronie:

Poduszki ozdobne do pokoju dziecięcego, czyli miękki świat dziecka

Poduszki ozdobne do pokoju dziecięcego, łączą w sobie dwie, niezwykle istotne cechy, które składają się na ich funkcjonalność. Po pierwsze, poduszki pełnią rolę dekoracji dziecięcego pokoiku. Po drugie, nie są wyłącznie dekoracją. W każdej chwili mogą zamienić się w miłą przytulankę dla Twojego dziecka, która jest przy tym w pełni bezpieczna.

Poduszki ozdobne uszyte są z aksamitnego bądź bawełnianego materiału z certyfikatem Oeko Tex Standard. Wyjątkiem są poliestrowe błyszczące poduszki ozdobne w kształcie gwiazdek. Jednak każda z nich wypełniona została atestowaną i antyalergiczną kulką silikonową. Zależy nam bowiem na tym, żeby poduszki ozdobne nie tylko pięknie wyglądały w pokoju Twojego malucha, ale również były mięciutkie oraz niezagrażające jego zdrowiu.

Różne motywy, różne wzory i kształty pozwolą Ci przygotować przestrzeń na nadejście dziecka lub też uczynić ją dla niego przytulniejszą.

Poduszki ozdobne do pokoju dziecięcego, różne rozmiary i kolory

Poduszki ozdobne do pokoju dziecięcego, są dostępne w różnych rozmiarach – płaskie lub wypukłe. Na przykład poduszka ozdobna typu gwiazda niebieska lub różowa mają wielkość 43 cm. Idealne są więc do tego, aby położyć je w dziecięcym łóżeczku czy na kanapie. Podobnie poduszka ozdobna gwiazda metaliczna i tej samej wielkości poduszki ozdobne serca. Jednak wszystkie one wyróżniają się pastelowymi kolorami i delikatną fakturą. Można postawić je na nocnej szafeczce i w razie potrzeby podłożyć pod główkę malucha.

Poduszki ozdobne posiadają również bardziej bajkowe kształty jak chmurka, księżyc z gwiazdeczkami czy kropelkami. To z kolei wariant przytulnych dekoracji do postawienia na brzegu łóżeczka. Poduszka ozdobna chmurka ma zwisające nóżki, przyjaźnie też się uśmiecha. Łączy w sobie cechy pluszowej przytulanki, postaci z bajki i dziecięcej poduszeczki. Z kolei poduszki ozdobne w kształcie księżyca z gwiazdeczkami możesz powiesić nad łóżeczkiem. To świetna alternatywa dla plastikowej karuzeli dla niemowląt lub dzieci. Nie posiada małych drobnych części, które mogłyby być dla nich ryzykowane. Poza tym można uzupełnić nią dziecięcy baldachim i regulować wysokość w zależności od potrzeb malucha.

Poduszki ozdobne ze zwierzątkami

Poduszki ozdobne to również motywy zwierzęce: pingwinki, zajączki, wieloryby, jednorożce czy łabędzie. Ich okrągłe kształty wypełnią nie tylko pokój, ale i wyobraźnię Twojego dziecka. Jednak poduszki ozdobne to nie tylko dekoracja czy zabawka. Na przykład poduszka ozdobna bawełniana pikowana króliczek posiada wystające uszka, która świetnie nadaje się do ćwiczenia przez dziecko odruchów chwytania. Poszczególne poduszki ozdobne różnią się od siebie rozmiarami oraz sposobem dbania o nie. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz przy wybranym modelu.