Skip to content

WYPRAWKA

Showing 1–20 of 91 results

Produkty 1 - 20 z 91. Pokaż ilość produktów na stronie:

Wyprawka dla niemowlaka sklep

Wyprawka dla niemowlaka sklep to ważny początek w życiu dziecka, ale i rodzica. Od tego, co się w niej znajdzie, zależeć będzie nasze przygotowanie na przyjście malucha. Moje Maleństwo daje więc możliwość skompletowania absolutnie wszystkiego, co jest potrzebne, oferując przy tym zupełną dowolność wyboru. Możesz więc skompletować wyprawkę swojemu dziecku dokładnie taką, jaką sobie zaplanujesz. Każdy jej element kupisz osobno. Składaj, układaj według potrzeb. Od czego dobrze zacząć? 

Wyprawka dla niemowlaka, zacznij od kokonu, kocyka i pościeli z wypełnieniem lub bez wypełnienia

Wyprawka dla niemowlaka, a konkretnie poszczególne jej elementy powinny być wykonane z materiałów bezpiecznych dla zdrowia dziecka. Warto więc rozpocząć zakupy od sprawdzenia ich pod tym kątem. Wyprawka powinna posiadać coś, co otuli dziecko zarówno w ciągu dnia, jak i nocy. Stąd Moje Maleństwo proponuje kokony w 100% wykonane z bawełny. Mięciutki, antyalergiczny dla skóry kokon pozwoli maluchowi poczuć się ciepło oraz bezpiecznie – prawie jak w brzuchy mamy. Bawełniany kokon jest gruby, ale nie sztywny, regulując w ten sposób przepływ powietrza.

Dobrze pamiętać o tym, że posłuży maleństwu tylko przez pierwsze dwa miesiące życia.  Potem może być dla niego zbyt ciasny i ograniczać jego ruchy. Jednak z powodzeniem będzie służył mu np. za matę do zabawy. Oprócz tego wyprawka powinna posiadać kocyk lub otulacz, który również będzie delikatny, ciepły i mięciutki. Taki jest właśnie kocyk dla niemowlaka wafelkowy. Dodatkowo posiada on frędzelki, którymi maluch może się bawić, ćwicząc chwyt dłoni. Kocyk przyda się dziecku podczas drzemki w domu, jak i podczas spaceru. Dobrze skompletowana wyprawka zawiera także pościel z wypełnieniem lub bez wypełnienia. To już propozycja na długi, dobry sen w łóżeczku.

Pościel z wypełnieniem lub bez wypełnienia Mojego Maleństwa jakość potwierdzona atestowaną bawełną lub lnem i wypełnieniem z antyalergiczną włókniną. Każdy z tych elementów dostępny jest w wielu kolorach, fasonach, wzorach i fakturach. To daje Ci możliwość wyboru i sprawi, że wyprawka nie tylko spełni swoją funkcję, ale będzie również pięknie wyglądać! 

Wyprawka dla niemowlaka, która chroni czyli otulacz i ochraniacz do łóżeczka

Powinny znaleźć się w niej naprawdę przemyślane i praktyczne rzeczy, zapewniające maksimum komfortu i bezpieczeństwa maleństwu. Nie ukrywajmy jednak tego, że niektóre z tych elementów po prostu ułatwiają nam życie. Otulacz dla noworodka muślinowy jako część wyprawki może pełnić funkcję chusty, którą owiniemy dziecko w pierwszych miesiącach jego życia. W ten sposób stwarzamy mu warunki podobne do tych, które miało w łonie matki. Muślin jest antyalergicznym materiałem, łatwo dającym się wyprać w pralce. Twoja wyprawka powinna go uwzględnić, chociażby dlatego, że otulacz przyda się Wam podczas pierwszych spacerów. Poza tym nie zajmuje dużo miejsca, więc zawsze można go mieć pod ręką. 

Z kolei coś, co może przydać się maluchowi w domu to ochraniacz do łóżeczka. Solidnie zabezpieczy go przed drewnianymi szczebelkami łóżeczka, także podczas snu, gdy jego ruchy są jeszcze mocniej niekontrolowane. Ochraniacz do łóżeczka daje również dziecku poczucie osłony, miłego otulenia jak w kokonie. Jest przy tym świetną ozdobą dziecięcego pokoju. W ładnych, delikatnych kolorach dodaje przytulnego wrażenia. 

Wyprawka dla niemowlaka i praktyczne dodatki

Wyprawka dla niemowlaka kompletując ją razem z Małym Maleństwem, możesz uwzględnić w niej także niezbędne dla pierwszych dni dziecka dodatki jak smoczek czy szczoteczka do kąpieli. Jednak one również powinny dać dziecku pełną ochronę. Dynamiczny smoczek BIBIS został wykonany z naturalnego Kauczuku drzewa Hevea. Jego kształt inspirowany jest brodawką sutkową, co umożliwia uchwycenie go nawet bardzo małym dzieciom. Jednak co najważniejsze, smoczek dopasowuje się do rytmu ssania dziecka.

Dajemy więc naszemu maluchowi niesamowite poczucie komfortu i spokoju. Z pewnością do takiej wyprawki przyda się też coś, co zapewni dziecku wygodę także podczas pierwszych kąpieli. Na przykład szczoteczka z naturalnego włosia z muślinową myjką. Pierwsza, mała łazienkowa wyprawka dla Twojego dziecka. Jej naturalne włosie jest idealnie dostosowane do główki maleństwa, masując ją i nie podrażniając podczas kąpieli. To drobiazg ogromnie ważny dla skóry i przyjemności dziecka. Bez niego trudno powiedzieć, że zawiera wszystko, czego maleństwo potrzebuje.