Skip to content

Kontakt

Multigeo Jacek Adamkiewicz
ul. E. Orzeszkowej 10, 59-220 Legnica 

Numer naszego konta: mBank
95 1140 2017 0000 4202 1308 3173

Godziny pracy:

Sklep działa 24/7 co oznacza, że oczywiście możecie składać zamówienia
w dowolnym momencie. Na Wasze wiadomości staram się odpowiadać jak najszybciej. Przeważnie w takich godzinach:

pon. – pt. 9:00 – 18:00
sobota – 10:00 – 14:00
niedziela – nieczynne

Może nawiążemy współpracę?

Jeśli masz pomysł na to jak moglibyśmy połączyć nasze siły, nie czekaj za długo tylko odezwij się do mnie już teraz na adres mailowy kontakt@mojemalenstwo.com.pl.

Masz moją gwarancję możliwie najszybszej odpowiedzi!

Współpraca z marką BEBE

Jeśli jesteś zainteresowany hurtowym zakupem produktów mojej autorskiej marki BEBE, zapraszam do kontaktu. Więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem.

Zobacz FAQ – najczęściej zadawane pytania.

produkty dla niemowląt makaszka

Możesz się także skontaktować ze mną poprzez poniższy formularz kontaktowy:

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest JACEK ADAMKIEWICZ prowadzący działalność gospodarczą pod firmą MULTIGEO JACEK ADAMKIEWICZ wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadający: adres miejsca wykonywania działalności: ul. Szwoleżerów 1/01, 59-220 Legnica i adres do doręczeń: ul. Szwoleżerów 1, 59-220 Legnica, NIP 8862544073, REGON 022507360, adres poczty elektronicznej: kontakt@mojemalenstwo.com.pl. Przetwarzać będziemy dane osobowe podane w formularzu powyżej. Dane osobowe zbierane są w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie (tj. w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy na Pani/Pana żądanie). Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane w ww. celu przez okres 12 miesięcy od momentu otrzymania odpowiedzi na zapytanie. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy prawa. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do otrzymania odpowiedzi na zapytanie. Nie jest Pani/Pan zobowiązana/y do ich podania. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu, tj. zautomatyzowanemu przetwarzaniu danych osobowych.