Skip to content

O nas

Wiesz, że za chwilę sklep Moje Maleństwo będzie obchodził 3 urodziny?

Jak powstał? Trochę przez przypadek. Na początku roku 2019.

Od zawsze byłam osobą ambitną i kreatywną. Taką, która nie może usiedzieć w miejscu. Taką, która uwielbia się uczyć nowych rzeczy. I taką, która od kilku dobrych lat marzyła o swojej własnej firmie.

Historia mojego sklepu jest nieco pokręcona. Zanim powstało Moje Maleństwo, miałam kilka innych pomysłów na prowadzenie biznesu. Tamte okazały się być nieco nietrafione. Ale ani myślałam o tym, aby się poddać. Wręcz przeciwnie – mimo kilku biznesowych lekcji, które dostałam po drodze, postanowiłam działać dalej.

Poduszka dekoracyjna dwustronna maskotka 2w1 LISEK Z BALONAMI

Sama jestem mamą dwóch cudnych, pełnych energii dziewczynek (Iga,
8 i Ninka, 4), więc potrafiłam z ogromnej oferty produktowej wybrać te, które wizualnie zachwycą rodziców i które będą całkowicie bezpieczne dla ich pociech.

Z czasem do produktów dla niemowląt dołączyły również artykuły dla starszaków i, co ogromnie ważne, także produkty do dekoracji pokoju dziecięcego. I tak w pewnym momencie w ofercie sklepu pojawiło się już prawie 3000 rzeczy, ale… ja zapragnęłam pójść o krok dalej. Postanowiłam, że to jest ten moment, w którym powinnam również postawić na swoją własną markę. I tak powstała marka BEBE, którą oczywiście również znajdziecie w sklepie Moje Maleństwo.

Nazywam się Ania Adamkiewicz. To ja czuwam po drugiej stronie aby wszystko działało tak, jak powinno. To ja piszę do Ciebie maile i to ze mną masz okazję porozmawiać jeśli napotkasz jakiś problem. To ja z Tobą próbuję dobrać odpowiedni rozmiar narzuty w wiadomości na Messengerze lub doradzić Ci, która pościel najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Ogromnie się cieszę, że jesteś w moim sklepie i że chcesz poznać jego,
i zarazem moją, historię.

Rozgość się więc, poprzeglądaj, poczytaj i zrób zakupy z poczuciem, że po drugiej stronie ekranu jest ktoś, kto chce o Ciebie maksymalnie zadbać!

Zasłony welurowe do pokoju dziecięcego 2 sztuki PUDROWY RÓŻ

W pewnym momencie zostałam ze sklepem online, który musiałam wypełnić jakimiś produktami.

Nie bardzo wiedziałam jakie produkty chciałam sprzedawać. Nie miałam pomysłu ani na siebie ani na asortyment. I wtedy na horyzoncie pojawiła się ona. Lokalna pracownia krawiecka szyjąca produkty dla dzieci i niemowląt. Piękne, dopracowane w najmniejszym szczególe.

I wszystko stało się jasne!

Mój sklep czekał właśnie na te produkty!

I to był początek. Później zaczęłam wyszukiwać na polskim rynku inne pracownie krawieckie i firmy, które tworzą wyjątkowe produkty dla maluchów.

sklep z artykułami dla niemowląt i ich mam

Ania Adamkiewicz

właścicielka sklepu Moje Maleństwo