O nas

o nas

Delikatne, mięciutkie, pachnące i do tego całkowicie bezbronne.

Takie jest każde maleństwo, które pojawia się na świecie. I to właśnie Ono zasługuje na wszystko co najlepsze.

Osobiście miałam okazję dwukrotnie doświadczyć tych fantastycznych chwil, gdy na świecie pojawia się taka maleńka, cudna istotka.

Nazywam się Ania Adamkiewicz i jestem mamą dwóch fantastycznych dziewczynek Niny (4 l.) i Igi (7 l.) i dzięki nim wiem, co na początku przygody z małym, cudownym człowieczkiem jest ważne. 🙂

Od zawsze marzyłam o stworzeniu jakiegoś naprawdę fajnego miejsca w sieci – i oto ono! Pewnego dnia postanowiłam, że to wyjątkowe miejsce, o którym marzę, będzie wspierało przyszłe i młode Mamy, stąd też pomysł na ten sklep i towarzyszący mu blog. 🙂

Wysokiej jakości produkty, które dla Ciebie wybieram z całego dostępnego na rynku asortymentu, mają za zadanie zapewnić zarówno Tobie jak i Twojemu maleństwu maksimum komfortu.

Ze mną i dostępnymi w moim sklepie produktami zadbasz o to, co jest niezbędne w pierwszych tygodniach życia dziecka, o jego pokoik i co równie istotne, także o siebie.

Bo Wy jesteście dla mnie najważniejsi!

I to o Was chcę zadbać kompleksowo.

48370756_599995170465560_5688970653575675904_n

Droga Mamo!

Rozgość się więc, poprzeglądaj, poczytaj i zrób zakupy z poczuciem, że po drugiej stronie ekranu jest ktoś, kto chce o Ciebie maksymalnie zadbać!