Gryzak Mr B z naturalnego kauczuku

45,00 

2 w magazynie

Produkt w 100% naturalny. Nie zawiera PVC, ftalanów ani bisfenolu. I co więcej jest biodegradowalny i przyjazny dla środowiska.

Produkt nie nadaje się do sterylizacji ani mycia w zmywarce. Do czyszczenia wystarczy tradycyjne mycie lub użycie naturalnego płynu do dezynfekcji zabawek.

Gryzak jest wykonywany ręcznie, w związku z tym ewentualne drobne niedoskonałości są jego zaletą i nie stanowią podstaw do reklamacji.

Kategorie: ,

Termin wysyłki: od 48h do 5 dni
Staram się wysłać jak najszybciej!

Dostawa już od 9,90zł

Zapytaj o ten produkt: kontakt@mojemalenstwo.com.pl

Gryzak Mr B z naturalnego kauczuku

Gryzak Mr B z naturalnego kauczuku. Umil ząbkowanie swojemu maluchowi i spraw mu naturalny gryzak z kauczuku! Mr B z pewnością od razu przypadnie mu do gustu! Wyjątkowy, miękki gryzak dla niemowląt wykonany w 100% z naturalnego kauczuku. Jest idealny na cały okres ząbkowania!

Naturalna guma, czyli kauczuk, pozyskiwana jest z drzewa kauczukowca w postaci mleczka i poddawana obróbce termicznej. Do barwienia używane są barwniki spożywcze. Niezwykła miękkość gwarantuje delikatny masaż dziąseł. Ergonomiczny kształt gryzaka dostosowany jest do możliwości motorycznych małych dzieci już od około 3 miesiąca życia, kiedy niemowlę zaczyna świadomie chwytać przedmioty. Odpowiedni rozmiar oraz grubość zapewniają swobodę gryzienia oraz ssania zabawki.

Gryzak z wizerunkiem Mr B odlewany jest w całości, przez co nie ma w nim dziurek ani łączeń. Może zatem służyć w kąpieli i podróży, zawsze dając się łatwo wyczyścić.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Gryzak Mr B z naturalnego kauczuku”