Kocyk niemowlęcy i poduszka antywstrząsowa MAŁY KSIĄŻĘ

Kocyk niemowlęcy i poduszka antywstrząsowa MAŁY KSIĄŻĘ dodatkowe informacje:

Tkanina: 100% bawełna + tkanina aksamitna velvet

Rozmiar: poduszeczka – 25×35, kocyk – 60×70 cm

Wypełnienie: antyalergiczna, oddychająca włóknina silikonowa

Pielęgnacja:

  • pranie w 30 stopniach,
  • wirowanie na max. 600 obrotach
  • nie suszyć w suszarce bębnowej
  • nie wybielać

PRODUKT POLSKI

Produkt wycofany ze sprzedaży

Kocyk niemowlęcy i poduszka antywstrząsowa MAŁY KSIĄŻĘ

Co wchodzi w skład zestawu niemowlaka?

W skład zestawu niemowlaka wchodzi kocyk niemowlęcy i poduszka antywstrząsowa MAŁY KSIĄŻĘ. Są to dwa podstawowe produkty, które przydadzą się już w pierwszych dobach po urodzeniu. A na pewno już w momencie przewiezienia maluszka ze szpitala do domu. W zestawie niemowlaka znajdziesz delikatny i bajecznie mięciutki kocyk oraz poduszkę motylka, która zadba o komfort dziecka podczas każdej podróży. Zarówno kocyk jak i poduszka świetnie sprawdzą się w gondoli, spacerówce, kołysce oraz oczywiście w foteliku samochodowym.

Co warto wiedzieć o kocyku niemowlęcym i poduszce antywstrząsowej MAŁY KSIĄŻĘ?

Bezpieczeństwo i komfort maluszka to bez wątpienia nasz priorytet. Dlatego też zarówno kocyk jak i poduszka zostały uszyte z najwyższej jakości atestowanych tkanin typu velvet i bawełna. Bawełniana strona jest gładka, miękka i delikatna. Strona wykonana z aksamitnej tkaniny typu velvet jest puszysta, przeszyta eleganckim pikowanym wzorem. Warto wiedzieć, że mimo, iż velvet jest tak delikatny, miękki i puszysty to jest on również bardzo wytrzymały. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii polegającej na stworzeniu podwójnego splotu niezwykle cieniutkich poliestrowych niteczek, stał się on tkaniną odporną na codzienne użytkowanie oraz wielokrotne pranie.

Jaką rolę pełnią kocyk niemowlęcy i poduszka antywstrząsowa?

Główną rolą kocyka niemowlęcego jest zapewnienie maleństwu ciepła i komfortowych warunków snu. Dlatego tak ważne jest aby wybrany kocyk był przyjemny w dotyku oraz całkowicie bezpieczny dla wrażliwej skóry dziecka. Istotne jest również aby był to produkt, który jest oddychający i przewiewny, z dobrymi właściwościami termoregulującymi. Tylko po spełnieniu tych warunków, możesz mieć pewność, że kocyk nie będzie przegrzewał dziecka i nie spowoduje nadmiernego pocenia.

Poduszka antywstrząsowa to poduszka, która swoim kształtem przypomina motyla. Z tego też powodu nazywamy ją potocznie również motylkiem. Może się również zdarzyć, że spotkasz się z terminem poduszka pozycjonująca, ale wszystkie te trzy nazwy odnoszą się do jednej rzeczy. Podstawowym zadaniem poduszki antywstrząsowej jest podtrzymanie małej główki niemowlaka w odpowiedniej pozycji podczas podróżowania autem bądź wózkiem. Poduszka ta jest specjalnie wyprofilowana przez co idealnie dopasowuje się zarazem do kształtu główki jak i do kształtu fotelika/wózka. Miękkie wypełnienie poduszki ma z kolei na celu niwelowanie wszelkich wstrząsów powstałych podczas podróży. Dzięki temu możesz zapewnić dziecku maksymalny komfort podczas przemieszczania się z jednego miejsca w drugie.

Kocyk niemowlęcy i poduszka antywstrząsowa MAŁY KSIĄŻĘ to zestaw, którego nie tylko nie może zabraknąć w wyprawce ale również fantastyczny pomysł na baby shower czy też chrzciny.

Kocyk niemowlęcy i poduszka antywstrząsowa MAŁY KSIĄŻĘ są dedykowane dzieciom w wieku 0-18 miesięcy.