Kołderka i poduszka niemowlęca do łóżeczka 90x120cm

Kołderka i poduszka niemowlęca do łóżeczka 90x120cm szczegółowe informacje:

Zestaw: kołderka i poduszka

Rozmiar: kołderka – 90×120 cm, poduszka 40×60 cm

Wypełnienie: poduszka – sprężyste i puszyste wypełnienie Amball, kołderka – włókna poliestrowe silikonowane Hollow

Pielęgnacja:

  • należy prać w pralce w temperaturze 30 stopni
  • wirować na niskich obrotach
  • można suszyć mechanicznie
  • nie wybielać

PRODUKT POLSKI

Produkt wycofany ze sprzedaży

Kołderka i poduszka niemowlęca do łóżeczka 90x120cm

Prezentowana tutaj kołderka i poduszka niemowlęca do łóżeczka 90 x 120 cm to profesjonalny wyrób medyczny spełniający wszelkie statndardy jakościowe i użytkowe.

ANTYALERGICZNY WYRÓB MEDYCZNY PL/CA01 04605/W

Kołderka i poduszka niemowlęca do łóżeczka w rozmiarze 90x120cm to zestaw, który wykorzystasz razem z tradycyjną pościelą. Kołderka ma rozmiar 90×120 cm a poduszka ma rozmiar 40×60 cm. Poduszka wewnątrz posiada sprężyste i puszyste wypełnienie Amball. Jest ono bardzo podobne do naturalnego puchu, jednak, w przeciwieństwie do niego, jest polecane dla alergików. W kołdrze zaś zastosowano włókna poliestrowe silikonowane Hollow. To właśnie dzięki nim kołdra jest puszysta i lekka jednocześnie będąc odporną na zagniecenia.

Zarówno poduszka jak i kołderka mogą być prane w pralce. Wypełnienie jest produktem całorocznym. Komplet wypełnień posiada certyfikat OEKO TEX Standard 100 w klasie I, co oznacza, że jest to wyrób dopuszczony do bezpośredniego kontaktu ze skórą noworodka.

Wybierz rozmiar kołderki i poduszki niemowlęcej, który będzie idealny dla Twoich potrzeb a później przejrzyj naszą ofertę tradycyjnej pościeli i dobierz do zestawu swój wymarzony komplet.