Ochraniacz do łóżeczka niemowlaka bawełniany SZARY z różowymi kokardami

119,00 

Ochraniacz do łóżeczka niemowlaka bawełniany SZARY z różowymi kokardami dodatkowe informacje:

Wymiary: 55 x 70 x 55 cm

Wysokość: 30 cm

Tkanina: 100% bawełna

Wypełnienie: włóknina poliestrowa
Tkanina i włóknina posiadają certyfikat jakości Oeko-Tex®Standard100.

Ochraniacz jest uniwersalny i pasuje do łóżeczka o wymiarach 60×120 cm oraz 70×140 cm.

Termin wysyłki: od 48h do 5 dni
Staram się wysłać jak najszybciej!

Dostawa już od 9,90zł

Zapytaj o ten produkt: kontakt@mojemalenstwo.com.pl

Ochraniacz do łóżeczka niemowlaka bawełniany SZARY z różowymi kokardami

Ochraniacz do łóżeczka niemowlaka bawełniany SZARY z różowymi kokardami to prostokątny pas materiału z atestowanym wypełnieniem, który jest mocowany na wewnętrznej ścianie łóżeczka za pomocą doszytych tasiemek. Jego głównym zadaniem jest ochrona maleństwa przed twardymi szczebelkami łóżeczka. Podczas snu maluszek może się wiercić i nieświadomie włożyć rączkę lub nóżkę między szczebelki, co z kolei mogłoby doprowadzić do ich złamania. Gdy maluszek nieco podrośnie i jest bardziej ruchliwy, ochraniacz dodatkowo zabezpieczy jego główkę przed uderzeniem w szczebelki łóżeczka. Dodatkowo ochraniacz do łóżeczka niemowlaka stanowi swego rodzaju mini osłonę od bodźców zewnętrznych, która sprawia, że maluszek czuje się bezpieczny.

Ochraniacz do łóżeczka niemowlaka bawełniany SZARY z różowymi kokardami to również piękna ozdoba dziecięcego pokoju.

Na co zwrócić uwagę wybierając ochraniacz do łóżeczka niemowlaka?

Koniecznie pomyśl o:

  • tkaninie, z której jest wykonany ochraniacz do łóżeczka niemowlaka – należy pamiętać o tym, aby materiał, z którego uszyty jest ochraniacz, był miękki, naturalny i przewiewny. Tylko taka tkanina jest odpowiednia dla maluszka, który będzie miał z nią bardzo częsty kontakt. Rekomendowane są więc m.in. bawełna oraz len a więc tkaniny w 100% naturalne, niewywołujące podrażnień i alergii oraz łatwo przepuszczające powietrze.
  • wielkości i grubości ochraniacz jest Ci potrzebny – na rynku dostępne są dwa rodzaje ochraniaczy – ochraniacz na szczebelki na całej długości łóżeczka oraz taki, który ochrania jedynie pół łóżeczka (tę połowę, która jest bliżej główki dziecka). Musisz zdecydować w jakiej porze roku będziesz korzystać z ochraniacza (np. dłuższy ochraniacz zdecydowanie lepiej sprawdzi się w zimie a krótszy w lecie) aby nie powodował on dodatkowego wzrostu temperatury w łóżeczku. Ponadto należy pamiętać o tym aby wypełnienie ochraniacza nie było za grube. Zbyt grube wypełnienie ochraniacza będzie znacząco ograniczało dostępną w łóżeczku przestrzeń, jednocześnie stając się zagrożeniem dla maluszka.
  • rodzaju wiązania przy ochraniaczu – to bardzo istotne aby wiązania były solidne, o odpowiedniej długości i oczywiście dobrze przyszyte. Bo tylko dzięki takim wiązaniom jesteś w stanie prawidłowo umocować ochraniacz i zapewnić dziecku bezpieczeństwo.
  • wzorze i fasonie ochraniacza – decyzję o wzorze i kolorystyce ochraniacza powinnaś/powinieneś podjąć dopiero po rozważeniu wszystkich powyższych punktów. Zarówno na rynku jak i w naszym sklepie są dostępne ochraniacze w przeróżnych wzorach i kolorach. To sprawia, że dopasowanie ochraniacza do całej reszty wyprawki nie powinno stanowić żadnego kłopotu. Zapoznając się z naszą ofertą możesz skompletować elementy wyprawki tak aby idealnie pasowały do siebie materiałem, fasonem i kolorem.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Ochraniacz do łóżeczka niemowlaka bawełniany SZARY z różowymi kokardami”