Rożek dla niemowlaka z bawełny plumeti JASNY SZARY

Rożek dla niemowlaka z bawełny plumeti z falbanką JASNY SZARY dodatkowe informacje:

Tkanina: bawełna plumeti (z charakterystycznymi ozdobnymi bąbelkami)

Wielkość po rozłożeniu: 70×70 cm

Pielęgnacja: pranie w 30 stopniach, wirowanie na max. 600 obrotach

Klasyczne fasony i kolory rożków niemowlęcych w naszej ofercie z łatwością dopasują się do całości Twojej wyprawki. Jeśli dokładnie przejrzysz nasze produkty, to możesz stworzyć swój wyprawkowy komplet z podobnych elementów takich jak rożek, kokon, oraganizer, ochraniacz, itd..

Kategoria:

Produkt wycofany ze sprzedaży

Rożek dla niemowlaka z bawełny plumeti z falbanką JASNY SZARY

Rożek dla niemowlaka z bawełny plumeti AMARANTOWY jest ogromną pomocą dla świeżo upieczonych rodziców zwłaszcza w pierwszych dniach życia dziecka. Nie tylko zapewnia on dziecku komfortowe warunki ale również daje Ci pewność, że możesz bezpiecznie podnieść i nosić maluszka. Rożek dla niemowlaka daje maluszkowi wyjątkowe poczucie bliskości, ciepła i bezpieczeństwa czyli stwarza mu warunki bardzo podobne do tych, które miał jeszcze przed chwilą w brzuchu mamy. Dzięki rożkowi niemowlęcemu rozdrażnione i płaczące dziecko zdecydowanie łatwiej się uspokaja i szybciej zasypia. Rożek, czy też inaczej becik, będzie także niezwykle pomocny podczas karmienia niemowlęcia, głównie dlatego, że pozwoli na utrzymanie odpowiedniej, wygodnej dla mamy i maluszka pozycji.

Rożek dla niemowlaka z bawełny plumeti z falbanką JASNY SZARY jest mięciutki i przyjemny w dotyku a  antyalergiczna, atestowana włóknina i naturalne tkaniny wykorzystane przy produkcji zapewniają dziecku i jego wrażliwej skórze maksymalne bezpieczeństwo.
Rożek niemowlęcy posiada wszytą wstążkę, która pozwala na dowolną regulację otulenia dziecka.

Przewiewna, naturalna tkanina i grubość wypełnienia zostały tak dobrane aby zapewnić komfort termiczny dziecku jednocześnie nie przegrzewając go. Rożek jest miękki, nie posiada sztywnego wypełnienia dzięki czemu jest elastyczny i idealnie dopasowuje się do kształtu ciała dziecka.
Wbrew pozorom, rożek dla niemowlaka może posłużyć Ci dłużej niż tylko przez pierwsze dwa miesiące życia dziecka. Gdy dziecko nieco podrośnie, możesz z powodzeniem wykorzystać rozłożony rożek jako mini kołderkę, matę do zabawy na dywanie, w piaskownicy, na plaży czy na trawie albo jako podkład do codziennych czynności pielęgnacyjnych. Późniejsza wielofunkcyjność rożka z pewnością będzie zależała od Twoich potrzeb oraz Twojej kreatywności.

Rożek dla niemowlaka z bawełny plumeti z falbanką JASNY SZARY z pewnością docenią:

  • świeżo upieczeni rodzice, którzy nie mają dużego doświadczenia w opiece nad maluszkiem – zwłaszcza podnoszenie, przenoszenie i karmienie maluszka staną się dzięki niemu łatwiejsze;
  • mamy, które stawiają na komfort dziecka i swój podczas karmienia;
  • rodzice, którzy wiedzą o tym, że zapewnienie odpowiednich, komfortowych warunków dziecku tuż po jego narodzinach ma ogromny wpływ na jego późniejszy rozwój;
  • dziadkom, którzy są pełni obaw czy poradzą sobie z podstawową opieką nad kilkudniowym lub kilkutygodniowym wnuczkiem;
  • ci, którzy chcieliby zakupić taki prezent z okazji baby shower, który bez wątpienia wywoła uśmiech na twarzy przyszłych rodziców, gdyż będą oni pewni, że jest to rzecz zdecydowanie ułatwiająca im pierwsze tygodnie z dzieckiem;