Wkładka do wózka dziecięcego bawełna i velvet JASKÓŁKI

Wkładka do wózka dziecięcego bawełna i velvet JASKÓŁKI szczegółowe informacje:

Tkanina: 100% bawełna + velvet

Wypełnienie: sprężysta pianka

Wymiary: 37 x 83 cm

Pielęgnacja:

  • pranie w 30 stopniach,
  • wirowanie na max. 600 obrotach
  • nie suszyć w suszarce bębnowej
  • nie wybielać
  • nie prasować tkaniny velvet!

PRODUKT POLSKI

Produkt wycofany ze sprzedaży

Wkładka do wózka dziecięcego bawełna i velvet JASKÓŁKI

Wkładka do wózka dziecięcego bawełna i velvet JASKÓŁKI to produkt, który zadba o komfort podróży Twojego dziecka podczas codziennych spacerów.

Wkładka do wózka dziecięcego bawełna i velvet jest dwustronna. Jedna strona jest uszyta z wysokogatunkowej bawełny zadrukowanej fantastycznym, kolorystycznie harmonijnym wzorem. Druga strona zaś jest uszyta z dobranego kolorystycznie do bawełny velvetu. Velvet jest niezwykle miękki niczym aksamit. Wewnątrz znajduje się sprężysta pianka. To dzięki niej wkładka do wózka jest bardzo miękka a jazda, nawet w najtrudniejszych warunkach, amortyzowana. Dzięki temu, że wkładka posiada wysokie oparcie i boczne skrzydełka, dziecko jest chronione od zimna i wiatru.

Wkładka posiada wodoodporny i łatwo zmywalny podnóżek. Bez problemu więc utrzymasz tę część wkładki w czystości.

Wkładka jest uniwersalna i pasuje do każdego wózka. Posiada otwory na 5-punktowe pasy. Wymiary wkładki to 37 x 83 cm (szerokość oparcia ze skrzydełkami 37 cm, szerokość siedziska 33 cm).

Ważną informacją jest również to, że wkładka do wózka dziecięcego może być prana w pralce zgodnie z zaleceniami producenta. Dzięki temu żadne zabrudzenie nie powinno stanowić problemu a utrzymanie wkładki w higienicznej czystości będzie bardzo proste.

Jakie funkcje spełnia wkładka do wózka dziecięcego bawełna i velvet JASKÓŁKI?

Wkładka przede wszystkim zabezpiecza wózek przed zabrudzeniem i poplamieniem. W chłodniejsze dni zapewnia ona dziecku ciepło i komfort zaś podczas upałów chroni ciało dziecka przed kontaktem z nagrzewającym się, syntetycznym materiałem. Dodatkowo wkładka taka jest świetnym elementem zmieniającym design zwykłego wózka.