Pościel muślinowa z wypełnieniem dla zdrowego i spokojnego snu niemowlęcia

Opublikowano Kategoria: Niemowlę, Pokój maluszka

Pościel muślinowa z wypełnieniem

Pościel muślinowa z wypełnieniem składa się z lekkiej, przyjemnej w dotyku kołderki i poduszeczki z bezpiecznym dla dziecka środkiem. Komplety dostępne są w naszej szerokiej ofercie sprzedaży online. Zostały one zaprojektowane i uszyte w ten sposób, aby jego wypełnienie nie przemieszczało się ani nie zwijało w żaden sposób. To ważne, kiedy chcemy zapewnić naszemu maluchowi maksimum komfortu. Muślinowy delikatny materiał będzie wygodny i bezpieczny dla dziecka. Nie musisz również martwić się o wnętrze zestawu, ponieważ jest ono antyalergiczne dla skóry dziecka.

Pościel muślinowa dla dzieci wypełnione są antyalergiczną włókniną. To materiał, który nie uczula skóry, ale jest przy tym mięciutki i właściwy dla pierwszych miesięcy dziecka. Tak naprawdę cały komplet nie wymaga żadnych przygotowań. Nie musisz osobno ściągać i prać poszewki. Po prostu wystarczy, że wrzucisz całość do pralki i wypierzesz w temperaturze 30 stopni. Po wszystkim muślinowa kołderka oraz poduszeczka, dzięki wspomnianemu wypełnieniu, będą takie jak wcześniej. To wygodne i praktyczne rozwiązanie. Nie oznacza to jednak, że kompletność takiego zestawu nie pozwala na wybór. Wręcz przeciwnie. W sprzedaży online dostępne są również kokony bawełniane lub muślinowe. Możesz kolorystycznie dobrać je do zestawu i skompletować niemowlęcą wyprawkę.

Pościel niemowlęca z wypełnieniem muślinowa PUDROWY RÓŻ bok
Pościel muślinowa z wypełnieniem w sklepie mojemalenstwo

Pościel muślinowa z wypełnieniem, wybierz odpowiedni kształt do dziecięcego pokoiku

Zakupy internetowe w kategorii pościel muślinowa z wypełnieniem dają wybór kształtu poduszki. Możesz zakupić zestaw z poduszką w kształcie misia lub prostokąta. Obie z nich są mięciutkie i wspomagające prawidłowy sen oraz rozwój dziecka. Każda z nich odpowiedniej do tego grubości. W pierwszych miesiącach życia główka malucha powinna być ułożona na równi z resztą ciała. Zapobiega to ewentualnemu zadławieniu dziecka. Jednak zestawy muślinowe pozwalają Ci wybrać nie tylko kształt poduszeczki. To także wielość kolorów! Szczegółowe informacje na temat akcesoriów dla niemowląt znajdziesz na stronie sklepu internetowego Moje Maleństwo.

Pościel muślinowa z wypełnieniem, kolory i rozmiary

Pościel muślinowa z wypełnieniem dla niemowlaka zapewnią wygodę Twojemu maluchowi nie tylko w dziecięcym łóżeczku, ale i kołysce czy wózku. W ofercie sklepu dostępne są rozmiary kompletów pasujące właśnie do nich. A to oznacza, że muślinowa kołderka i poduszeczka mogą towarzyszyć dziecku w trakcie drzemki, podczas waszych wspólnych spacerów. Pozostałe rozmiary zestawów muślinowych odpowiadają standardowym rozmiarom dziecięcych łóżeczek. Znajdziesz więc komplety w wielkościach od – kołderka: 65x75cm, poduszka 26x36cm; kołderka: 75x100cm, poduszka 30x35cm; kołderka: 90x120cm, poduszka 40x50cm. Wybierz więc zestaw odpowiedni dla potrzeb Twojego dziecka. Także pod względem koloru i dekoracji pokoiku. A w tym temacie mamy naprawdę dużo do zaoferowania. Muślinowa poduszka i kołderka z wypełnieniem w odcieniu miodowym, butelkowej zieleni, grafitu czy wiśni w złote kropeczki. Obojętnie, który z nich wybierzesz, zagwarantujesz swojemu maluchowi miękkość, wygodę i pełne bezpieczeństwo.

Przykładowe produkty z mojego sklepu internetowego

Dodaj komentarz